🔥 Які браслети зараз в ТОП?

✓ Чоловіки вибирають браслети на руку “Sport”“King”. Для жінок підійдуть браслети “Qween”“Love”. Сімейні пари воліють браслети “Family”. Так само можна виготовити за індивідуальним замовленням. Вам необхідно вибрати дизайн і символічне слово. Також можна придбати набір намистин.

Який браслет ідеально підходить для подарунка?

✓ Кращий браслет для подарунка як дівчині, так і чоловікові – це браслет з датою народження. При виборі даної прикраси Ви точно не помилитеся! Так само можливо зробити новий виріб і закодувати будь-яке значиме для людини слова.

🙌 Чи можливо обміняти браслет?

✓ Так, обміняти можна. За умови, що аксесуар не використовували і на ньому немає механічних пошкоджень. Якщо не підійшов розмір, ми замінимо на новий необхідного. Так само можна замінити на іншу модель. Ми безкоштовно можемо вкоротити незалежно від терміну використання. Детальніше ознайомитись з правилами можна на сторінці сайту “Повернення і обмін”.

 Які умови доставки і оплати?

✓ Доставку проводимо кур’єром по Києву і Новою поштою по Україні. Способи оплати: на карту, кур’єру при отриманні, в відділі «Нова Пошта». Детальніше з правилами можна ознайомитись на сайті.