Ексклюзивні каблучки зі срібла

Оригінальні аксесуари підкреслюють стиль, акцентують увагу на статусі жінок і чоловіків. Ексклюзивні каблучки зі срібла розбавляють образ, прикрашають руки і стають талісманом людини. Наш магазин пропонує купити ювелірні вироби, виготовлені кращими майстрами України.

Показано 1–24 із 42

Ексклюзивні срібні кільця від українських майстрів

Ювелірні прикраси – особливі подарунки, символи, які привертають увагу. Ручна робота дає максимальну свободу творчості, дозволяє майстру створювати унікальні моделі, несхожі на інші. У нас в магазині ви отримуєте розкішні аксесуари у вигляді ексклюзивних срібних каблучок за адекватною ціною. Виробництво в Україні (Київ) дозволяє додатково заощадити гроші при замовленні. Ювелірні прикраси виготовляємо з металу вищої 925 проби – самий міцний і довговічний варіант.

Красиві молодіжні кільця зі срібла

 1. Фалангові. Для тих, хто хоче виділитися з натовпу. Зазвичай прикраси одягають по центру пальця, між другою і першою фалангами.
 2. Без каменів і вставок. Найлаконічніші моделі. В оформленні таких красивих каблучок зі срібла немає нічого зайвого. Ідеальні для повсякденного носіння.
 3. З інкрустацією каменів. Сяйво металу ефектно підкреслюють відблиски цирконію, рубіна, перлів, сапфіру, агату. Жіночі кільця з великим каменем особливо гарні для урочистих випадків. Яскравий колір вдало гармонує з металевим блиском.
 4. Ексклюзивні ажурні кільця з 925 проби срібла. Вони задумані як мудрі переплетіння ліній. Майстри виводять кожну деталь з особливою ретельністю, адже цей метал пластичний і піддатливий.
 5. Чоловічі. Популярні печатки. Масивні або компактні аксесуари акцентують увагу на статусі чоловіка, підкреслюють смак.

Іноді майстри застосовують додаткові техніки обробки поверхні. Покриття родієм надає блиску, захищає виріб від пошкоджень. Позолота вносить в дизайн родзинку, багатогранні переливи. Серед красивих молодіжних срібних каблучок виділяються вироби з гравіюванням – прекрасна ідея, якщо шукаєте що подарувати дорогій людині. На них наносять будь-які пам’ятні дати, імена.

Популярні питання:

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Що враховувати, вибираючи каблучку на подарунок?

  Точний розмір пальця, смак майбутнього володаря, як будуть носити – повсякденно чи для урочистих випадків. Дизайн деяких каблучок з дорогоцінними каменями і без розроблений для заручин, весілля, часто вибирають як оберіг.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Чи відіграє роль розмір долоні при покупці каблучки?

  Так. На маленькій, витонченій долоні краще виглядають акуратні види обручок та інших моделей. На більшій, добротній руці вони, навпаки, втратять вигляд. Важливий баланс форм та розмірів.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Чи є в асортименті каблучки для дітей?

  Є. Срібло активно використовують для виготовлення дитячих прикрас. Воно гіпоалергенне і повністю безпечно для здоров’я дитини.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Чи можна підібрати під каблучку аналогічні підвіски, сережки?

  Так. Для цього наші майстри виготовляють колекції прикрас, які об’єднує дизайн. Так простіше створити гармонійний образ.