Про нас

Для створення прикрас Вашої мрії ми в одному місці об’єднали кращих дизайнерів-ювелірів, майстрів ювелірного мистецтва, які працюють в різних стильових напрямках. Наші дизайнери та майстри з радістю втілять Вашу мрію в реальність, допоможуть підібрати виріб з каталогу або створять нову, ексклюзивну модель.

Задоволення потреб клієнтів – це фокус наших зусиль. Ми намагаємося гарантувати це надійною якістю, хорошим співвідношенням ціни і якості, короткими термінами поставки і культурою відкритого спілкування. Персональна порада також є частиною наших високих стандартів обслуговування клієнтів.

Все це може бути досягнуто тільки шляхом постійних зусиль із забезпечення безперебійної роботи процесів. Ми стежимо за бездоганною функціональністю всієї системи як в технічному, так і в адміністративному плані. У кращому випадку ми зможемо припинити будь-які помилки в зародку. За допомогою цієї філософії ми хочемо об’єднати теоретичні та практичні аспекти в єдине ціле.

Перегляд категорій прикрас завжди має сенс. Асортимент постійно оновлюється. Законодавці моди постійно шукають останні модні тенденції, які додають в асортимент. Наші клієнти також знайдуть те, що їм потрібно, коли вони шукають класику.

Щоб підтримувати якість пропонованих товарів на високому рівні протягом тривалого часу, ми працюємо виключно з українськими дизайнерами і виробниками. Ювелірні вироби, пропоновані в інтернет-магазині, завжди повинні виправдовувати свої ціни. Ми пропонуємо нашим покупцям широкий діапазон цін. Ми гарантуємо, що покупець завжди отримає якісний еквівалент ціни, заплаченої за кожну прикрасу.

Але не тільки ціна і якість товару повинні збігатися, ми також надаємо великого значення точному опису товару. Замовник може розраховувати на точну інформацію, на яку він може покластися. Наприклад, якщо мова йде про матеріал ювелірного виробу, відвідувач магазину виявить, що він точно вказано в описі виробу. Відповідні клеймо із зазначенням сплаву також свідчить про справжність прикраси. Те, що покупець читає в описі, він знаходить одне до одного в своєму ювелірному виробі.

Справедливі умови і застрахована доставка, звичайно ж, є частиною нашого обслуговування клієнтів. Ми відправляємо товар відразу після отримання оплати. Доставка товару по Україні здійснюється відповідно до вартості сервісу доставки. Ювелірні вироби дуже високої якості доставляються замовникові кур’єром, добре захищені і упаковані в упаковку з високим ступенем захисту.

Якщо ви не повністю задоволені своєю прикрасою, ви можете відправити нам товар назад протягом 14 днів. Ми обробляємо повернення в робочі дні протягом максимум 24 годин, а потім негайно відшкодовуємо всю вартість покупки через первинний канал оплати.