Навіть найвеличніші срібні прикраси можуть з часом тьмяніти. А чистка у ювеліра може бути дорогою. На щастя, ми можемо допомогти кількома порадами, як почистити срібло в домашніх умовах! Ці прості домашні засоби змусять Ваші прикраси знову сяяти.

ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ПРИКРАСАМИ

Украшения из серебра Silver Wag

– Знімайте прикраси перед роботою по дому, садівництвом, фізичними вправами, купанням, душем і відвідуванням сауни.

– Тримайте прикраси подалі від косметичних засобів, таких як парфуми, креми, дезодоранти і т. д., щоб уникнути знебарвлення.

– Зберігайте прикраси в скриньці для коштовностей або на тканинних тампонах, щоб не подряпати їх.

– Для чищення прикрас використовуйте теплу воду, м’яке мило і тканину без ворсу.

– Щоб запобігти почорнінню, не зберігайте срібні і золоті прикраси у вологих приміщеннях, наприклад, в ванних кімнатах.

– Знімайте прикраси перед сном.

ЯК ЧИСТИТИ СРІБНІ ПРИКРАСИ?

Срібло може сульфідироватися, що означає, що воно випускає електрони і, таким чином, з’єднується з сіркою. Цей процес, як і дія кислот, може привести до знебарвлення. Особливо вони проявляються, коли ви потнієте або хворієте. Ви можете видалити потускніння за допомогою декількох простих прийомів.

Уникайте алюмінієвої фольги і солі при чищенні срібних прикрас.

При чищенні срібних прикрас уникайте використання алюмінієвої фольги і солі, які вважаються старими домашніми засобами. Тому що, хоча ви чистите ювелірні вироби, ці речовини можуть пошкодити срібло в довгостроковій перспективі і погіршити його природний захист від потемніння.

Використовуйте крейду для відбілювання або срібну тканину.

Використовуйте карбонат кальцію, який також продається в аптеках і як відбілююча крейда, і нанесіть його м’якою щіткою. Помасажуйте, потім ретельно промийте прикрасу водою, перш ніж сушити і полірувати.

Якщо ви не можете знайти крейду для збивання, ви можете очистити срібні прикраси, протерши їх спеціальної срібною тканиною.

Мило і вода також розчиняють знебарвлення срібла.

Ви також можете очистити прикраси, обережно потерши їх з невеликою кількістю мила, теплою водою і м’якою щіткою, щоб послабити зміну кольору срібла.

Щоб захистити срібло від сірчаноого повітря, зберігайте його в скриньці для коштовностей або іншому контейнері. У них можна покласти крейду, якавбере зайву вологу.

Чистка золотих і срібних прикрас: розпушувач розчиняє стійкі забруднення.

Якщо ви хочете очистити сильно забруднені прикраси, їх можна змочити, посипати харчовою содою і ретельно втерти. Потім промийте прикрасу великою кількістю теплої води і витріть насухо м’якою тканиною для полірування або замшею. Якщо ви хочете очистити срібні прикраси, використовуйте невелику щітку з м’якою щетиною. Занурте їх у воду і додайте трохи харчової соди, щоб масажувати прикраси. Залишіть на кілька хвилин, добре промийте і витріть насухо м’якою тканиною.

Шкіру також можна чистити за допомогою розпушувача.

Шкіра, особливо ремінці для годинника і прикрас, які носять щодня, може швидко виглядати брудною і неприємно пахнути через лусочок шкіри, поту і бруду. Змішайте пасту з однією частиною харчової соди і однією частиною води, рясно натріть нею шкіру і залиште на годину. Змийте залишки пасти водою і дайте шкірі повністю висохнути протягом ночі.

ДОГЛЯД ЗА  ЮВЕЛІРНИМИ ВИРОБАМИ З ДОРОГОЦІННИМ КАМІННЯМ.

Якщо у вашому ювелірному виробі є дорогоцінні камені, ми не рекомендуємо використовувати хімічні речовини або мило. Просто потримайте прикрасу під теплою водою і акуратно видаліть бруд. Коштовне каміння дуже чутливе до хімічних речовин, тому перед миттям посуду завжди слід знімати кільце. Особливо, якщо ви не зовсім впевнені, як обробляли ваш дорогоцінний камінь, єдине, до чого вам слід вдатися, – це очистити його чистою водою. Кращий спосіб полірувати коштовні камені – використовувати м’яку тканину.

Догляд за прикрасами із перлин.

Те ж саме стосується перлів і дорогоцінного каміння: тримайте перлинні прикраси подалі від миючих засобів та хімічних засобів. І для очищення перлів використовуйте тільки чисту воду. Виконуючи роботу по дому, ви повинні знімати прикраси з перлами, щоб вони не стикалися з миючими засобами або іншими хімічними речовинами. Для оптимального догляду за перлами після носіння його слід відполірувати м’якою тканиною. Перли найбільш комфортно себе почуває в оксамитової тканини або в скриньці.

Загальна порада ювелірів – приносити прикраси до ювеліра один раз на рік. Вони можуть професійно очистити прикраси і щорічно проводити капітальний ремонт. Таким чином, ви можете бути впевнені, що Ваші прикраси будуть сяяти і чарувати довгі роки. Якщо чистка у ювеліра обходиться занадто дорого, ви можете скористатися порадами та рекомендаціями, які ми вам тут представляємо.

5/5 - (12 votes)