Як визначити правильний розмір кілець? Чи існують непомітні методи вимірювання, коли кільце має бути подарунком і, як у випадку з каблучкою для заручин, сюрпризом? Щоб кільце підійшло, ви можете виміряти окружність пальця, наприклад, за допомогою шнурка або рулетки, або визначити розмір кільця за допомогою таблиць і шаблонів.

Якщо ви ще не знаєте розмір своєї каблучки, його можна визначити декількома способами. Розмір кільця, зазвичай, визначається або внутрішнім діаметром (наприклад, 15,3 мм), або окружністю.

Серебряные кольца дизайн Лена Ястреб

Варіант 1: вимір внутрішнього діаметра (наприклад, 52 мм). Ви можете прочитати, як саме це працює, нижче.

Перший варіант – виміряти внутрішній діаметр відповідного кільця.

Що вам потрібно:

  • Відповідне кільце
  • лінійка
  • калькулятор

Визначити  розмір каблучки по внутрішньому діаметру – ось як:

Помістіть кільце на лінійку і визначте внутрішній діаметр в міліметрах.

Помножте виміряне значення на число Пі в колі (3,14). Так ви отримаєте окружність кільця, яка і буде вашим розміром.

Варіант 2. Використовуйте шаблон розмірy  кільця

Другий варіант – використовувати шаблон розміру кільця. Для цього просто візьміть існуюче кільце, яке добре вам підходить, і помістіть його на відповідне коло на шаблоні. Ви вже знаєте свій розмір кільця!

Визначити розмір кільця без кільця

У вас немає вдома відповідного кільця? Немає проблем! Ви як і раніше можете легко виміряти розмір свого кільця, використовуючи ці методи.

Варіант3: Визначити розмір кільця за допомогою нитки

За допомогою нитки можна легко розрахувати окружність пальця і дізнатися розмір кільця.

Що вам потрібно:

  • нитка
  • ножиці
  • лінійка

Як визначити розмір?

Оберніть ниткою те місце на пальці, де ви хочете надіти кільце пізніше. Нитка повинна бути такою, щоб її ще можна було трохи крутити вперед-назад.

Обріжте нитку там, де вона перекриває початок нитки.

Прикладіть відрізаний шматок нитки до лінійки і подивіться значення. Виміряне значення відповідає розміру вашого кільця.

Цей метод вимірювання також працює з аркушем паперу. Для цього відріжте смужку довжиною приблизно 10 см і шириною приблизно 0,5 см, оберніть смужку навколо пальця і позначте лінію нахлеста. Тепер ви можете продовжити, як з методом нитки, виміряти довжину смуги на лінійці і розрахувати розмір кільця.

Що слід враховувати при вимірі розміру кільця?

Ось кілька порад по вимірюванню розміру кільця.

Коли мені слід розрахувати розмір кільця?

Ширина пальця змінюється в залежності від температури і часу доби. Влітку, коли тепло, пальці, зазвичай, трохи ширші, ніж холодною зимою. При цьому пальці вранці, зазвичай, тонші, ніж увечері. Тому важливо враховувати пору року і час при визначенні правильного розміра кільця, так як кожен міліметр має вирішальне значення.

Наша порада: вимірюйте окружність пальця кілька разів протягом дня, щоб отримати репрезентативний результат. Прочитайте кілька абзаців нижче, щоб дізнатися, як саме це працює.

На якому пальці мені вимірювати розмір кільця?

Щоб визначити правильний розмір каблучки, важливо виміряти руку, на якій потрібно носити кільце. У більшості випадків розмір кільця на правій руці на один розмір більше для правшів. Це стосується і лівої руки лівшів.

Увага: справа не тільки в тому, на якому пальці ви вимірюєте розмір, але і в тому, на якій частині фаланги буде знаходитися кільця. Тому обов’язково вимірювати окружність пальця в тому місці, де згодом буде розташоване кільце.

Як я можу дізнатися свій розмір якомога точніше?

Оскільки товщина вашого пальця змінюється в залежності від часу доби і температури, вам слід вимірювати окружність пальця кілька разів на день, записувати значення і потім визначити середнє арифметичне.

Як я можу таємно виміряти розмір кільця мого партнера?

Коли мова йде, зокрема, про обручки, фактор несподіванки може мати значення – ваш партнер не повинен знати про майбутню пропозицію руки і серця. Щоб можна було непомітно визначити правильний розмір кільця партнера, краще всього отримати доступ до існуючої ювелірної прикраси і виміряти його.

В ідеалі дочекаєтеся моменту, коли аксесуар вже не надітий, а партнера немає в будинку. Так ви зможете спокійно зайнятися виміром і потім повністю здивувати свого партнера.

5/5 - (16 votes)